Boek
Nederlands

Onbreekbaar

Marieke Damen (auteur)
Een succesvolle zakenvrouw en een tiener vol dromen worden ontvoerd en in een kamer gevangengehouden.
Titel
Onbreekbaar
Auteur
Marieke Damen 1976-
Taal
Nederlands
Uitgever
Amsterdam: HarperCollins, 2022
366 p.
ISBN
9789402709568 (paperback)

Besprekingen

Een psychologische thriller van Marieke Damen over ontvoering. De succesvolle zakenvrouw Alexandra neemt een pauze van haar relatie met Maarten en vertrek met hun zoontje Max naar een vakantiehuis op de Veluwe, waar ze snel na aankomst wordt ontvoerd terwijl haar zoon alleen in het huis achterblijft. Demi is een tiener vol dromen die ontdekt dat ze zwanger is; na een consult bij de abortuskliniek wordt ze in een busje gesleurd. Alexandra en Demi worden gevangengehouden in een kamer en hebben geen idee wie hen daar houdt, waarom en of ze nog kunnen ontsnappen. 'Onbreekbaar' is ongecompliceerd geschreven. Voor lezers van Saskia Noort, Esther Verhoef en Marion Pauw. Marieke Damen (1976) is een Nederlandse auteur. Na twee kinderboeken en diverse korte verhalen brak Marieke Damen definitief door met Stilleven, dat meteen werd genomineerd voor twee Hebban-prijzen en de MAX Bronzen Vleermuis. Met dit boek won ze de ThrillZone Award voor Beste Nederlandse Thrillerdebuut.