Livre
Néerlandais

De vuurtoren

Fran Dorricott (auteur), Erica Disco (traducteur)
Heerlijke vakantiethriller die je voortdurend op het verkeerde been zet, voor fans van Ruth Ware en Nathalie Pagie.

Zes vrienden vertrekken voor een lang weekend naar een Schots eiland, waar ze in een bijzondere Airbnb zullen verblijven: een vuurtoren. Iedereen kijkt uit naar een weekend vol gezelligheid en het verkennen van het eiland, totdat de sfeer op de eerste avond omslaat. Nadat
Titre
De vuurtoren
Auteur
Fran Dorricott
Traducteur
Erica Disco
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
The lighthouse
Éditeur
Amsterdam: HarperCollins, 2022
317 p.
ISBN
9789402709551 (paperback)