Een rechercheur doet onderzoek naar een reeks onopgeloste moorden die jaarlijks op dezelfde dag plaatsvinden. Zijn enige aanknopingspunt is een jongen van acht, die zijn ouders verloor door een aanrijding met een witte SUV.
Titre
Augustus
Auteur
J.D. Barker 1971-
Traducteur
Joost van der Meer William Oostendorp
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
She has a broken thing where her heart should be
Éditeur
Amsterdam: Boekerij, © 2022
670 p.
ISBN
9789022596401 (paperback)

Commentaires

Een kloeke (670 blz.) thriller over een reeks mysterieuze moorden. Als de achtjarige Jack bij het graf van zijn ouders het meisje Stella ontmoet, is hij direct weg van haar. Plotseling wordt Stella echter meegenomen door een mysterieuze vrouw in een witte SUV. Jack ziet haar niet meer terug. Rechercheur Faustino Brier wordt ondertussen gekweld door een reeks onopgeloste moorden. Al enkele jaren wordt er op exact dezelfde dag een lijk gevonden — het lichaam volledig verbrand, maar de kleding intact. De weesjongen Jack, wiens vingerafdrukken zijn gevonden op de ID-kaart van het meest recente slachtoffer, is zijn enige aanknopingspunt. Maar zo’n jong kind kan onmogelijk iets met deze moordzaken te maken hebben… toch?'Augustus’ is in een vlotte stijl geschreven, met levendige dialogen. Voor liefhebbers van Stephen King, James Patterson en Lee Child. J.D. Barker (1971) is een Amerikaanse thrillerschrijver. Naast eigen werk, waaronder het succesvolle ‘Horen, zien, zwijgen’, schrijft Barker …Lire la suite

Suggestions