Livre
Néerlandais

De dochter van de apotheker

Rebekka Eder (auteur), Sylvia Wevers (traducteur)

Wervelende historische romance voor de lezers van Corina Bomann en Marie Lamballe.

Keulen, 1838. Anna Sophia houdt ervan om haar vader te helpen in de apotheek. En ze is trots op haar eigen recept: heerlijke keelsnoepjes. Wanneer de apothekersleerling August haar het hof maakt, lijkt ook haar toekomst rooskleurig. Ze zal met hem trouwen en hij zal de apotheek overnemen. Maar dan krij

Extra subject
Libelle, Sprinter 2022, Sprinter 7
Titre
De dochter van de apotheker
Auteur
Rebekka Eder
Traducteur
Sylvia Wevers
Langue
Néerlandais
Langue originale
Allemand
Titre original
Die Tochter des Apothekers
Éditeur
[Amsterdam]: Oceaan, 2022
492 p.
ISBN
9789046829516 (paperback)